Kalite Politikamız

İNTEK KALIP İSKELE SİSTEMLERİ‘nin en büyük hedefi bilgili ve deneyimli kadroları ile altyapı ve kaynaklarını hızla ilerleyen teknolojik şartlara göre sürekli iyileştirerek dünya pazarında hak ettiği yeri almaktır.

Ürün kalitesinden taviz vermeden, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, uygun fiyatlı, kaliteli ürün ve hizmetler üretmek ana politikasıdır.

Hedeflerini gerçekleştirirken temel ilkesi, ulusal ve uluslararası standartlara, yasal mevzuat ve şartlara uyup mühendislik etik değerlerinden taviz vermemektir.

Bu hedef, ilke ve politikalar çerçevesinde müşterilerimizi memnun etmek amacımızdır.

Üst yönetim, müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişmeyi temin edebilmek için gerekli yatırımları yapacaktır.

Kalite Politikası, sürekli uygunluğunun sağlanması için, senede en az bir kere üst yönetim tarafından gözden geçirilecektir.

Çalışanlarımız bizim için çok değerlidir. Her seviyede çalışanlar kuruluşumuzun temelidir. Çalışanların, kalite bilincinin artırılması, yeterlilik ve becerilerinin sürekli geliştirilmesi için gerekli eğitim faaliyetleri planlanıp gerçekleştirilecektir.

Kuruluşumuz, kalite yönetim sistemi performansını ve işleyişini değerlendirebilmek için, müşteri memnuniyetini izleyecek ve iç tetkikler yapacaktır.

Bu temel kalite politikamız çerçevesinde, ürün ve hizmet kalitemizi devam ettirip geliştirmek hepimizin görevidir.